Ми захищаємо та відстоюємо права жінок, які бажають розірвати шлюб. Ми знаємо, з якими випробуваннями вам доведеться зіштовхнутися під час розлучення і яка мужність необхідна для того, щоб витримати їх. Тому наша основна мета – забезпечити успішний результат та створити умови для того, щоб ви залишалися жінкою, поки ми займаємося вирішенням вашої справи.

 

ЗАДАЙТЕ ВОПРОСЫ ОЛЬГЕ СПЕКТОР И ПОЛУЧИТЕ ИСЧЕРПЫВАЮЩУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ
как развестись

Читайте ответы адвоката с многолетним опытом — Ольги Спектор. Если среди заданных вопросов вы не нашли своего, пишите нам на freewomenclub@gmail.com, мы с радостью ответим и поможем разобраться, как развестись.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

НАШІ ПОСЛУГИ

Чим ми можемо вам допомогти?

СТАТТІ

Поради юристів Клубу

БАТЬКІВСЬКІ ПРАВА ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ

Утримання та виховання дітей (місце проживання неповнолітніх дітей, аліменти, графік зустрічей та поїздки за кордон) повністю залишаються за батьками навіть після розлучення. Щоб майбутні стосунки були максимально комфортними для всіх, навіть після розлучення, ми допомагаємо швидко і безболісно знайти оптимальне рішення цих спірних питань.

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР В УКРАЇНІ

Шлюбний договір – нотаріально засвідчений документ, який укладається для визначення прав на майно, грошових зобов'язань і інших майнових питання між подружжям. Недоліки сімейного кодексу можна заповнити грамотно прописаним шлюбним договором і уникнути непорозумінь, які можуть виникнути в майбутньому.

Переваги Клубу

  1. Ми надаємо юридичну підтримку виключно жінкам.
  2. Кожна учасниця Клубу безкоштовно отримує першу юридичну консультацію та рекомендації щодо найважливіших кроків у вирішенні вашої сімейної справи.
  3. Ставши учасницею Клубу, ви отримуєте 10% знижки на наші послуги.
  4. Учасниці клубу не переймаються ходом справи: ви довіряєте вашу проблему професіоналам, зберігаючи дорогоцінний час та нерви.
  5. Ми гарантуємо конфіденційність і максимальну увагу до вашого особливого випадку.
  6. Клуб створений для того, щоб огорнути вас турботою та підтримати у непростій ситуації, з якою ви зіштовхнулися. Чарівні палички не видаємо, але при зустрічі пригощаємо антистрес десертом і кавою.
  7. Учасниці Клубу отримують підтримку не лише від юристів, але й від інших учасниць. Тут ви можете почитатти відгуки інших жінок, поділитися своєю історією перетворення на вільну жінку, отримати поради від інших учасниць, залишити коментарі до їхніх історій або подякувати юристами Клубу за успішне вирішення вашої справи.
  8. Історії та коментарі є абсолютно анонімними. Право відкрити свою особистість завжди залишається за вами.
  9. Головною метою Клубу є звільнення жінки від шлюбу, який не робить її щасливою. Участь у Клубі та підтримка наших юристів гарантує досягнення цієї мети.

ВІДГУКИ

Залиште свій відгук

НАША КОМАНДА

Вашою справою займуться професіонали

КОНТАКТИ

Будемо раді вам допомогти!

Залиште ваші контактні дані. Ми зв'яжемося з вами,
щоб обговорити ваші запитання чи запросити

на юридичну консультацію.

АДРЕСА

вул. Шота Руставелі, 44, оф. 7

м. Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ

+380 (67) 114 08 00

+380 (99) 433 88 24