Ми захищаємо та відстоюємо права жінок, які бажають розірвати шлюб. Ми знаємо, з якими випробуваннями вам доведеться зіштовхнутися під час розлучення і яка мужність необхідна для того, щоб витримати їх. Тому наша основна мета – забезпечити успішний результат та створити умови для того, щоб ви залишалися жінкою, поки ми займаємося вирішенням вашої справи.

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КЛУБУ

Ми готові прийти на допомогу прямо зараз і бути з вами до кінця. Запишіться на безкоштовну консультацію: ми обговоримо вашу проблему за чашкою кави та визначимо подальший план дій.

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Переваги Клубу

  1. Ми надаємо юридичну підтримку виключно жінкам.
  2. Кожна учасниця Клубу безкоштовно отримує першу юридичну консультацію та рекомендації щодо найважливіших кроків у вирішенні вашої сімейної справи.
  3. Ставши учасницею Клубу, ви отримуєте 10% знижки на наші послуги.
  4. Учасниці клубу не переймаються ходом справи: ви довіряєте вашу проблему професіоналам, зберігаючи дорогоцінний час та нерви.
  5. Ми гарантуємо конфіденційність і максимальну увагу до вашого особливого випадку.
  6. Клуб створений для того, щоб огорнути вас турботою та підтримати у непростій ситуації, з якою ви зіштовхнулися. Чарівні палички не видаємо, але при зустрічі пригощаємо антистрес десертом і кавою.
  7. Учасниці Клубу отримують підтримку не лише від юристів, але й від інших учасниць. Тут ви можете почитатти відгуки інших жінок, поділитися своєю історією перетворення на вільну жінку, отримати поради від інших учасниць, залишити коментарі до їхніх історій або подякувати юристами Клубу за успішне вирішення вашої справи.
  8. Історії та коментарі є абсолютно анонімними. Право відкрити свою особистість завжди залишається за вами.
  9. Головною метою Клубу є звільнення жінки від шлюбу, який не робить її щасливою. Участь у Клубі та підтримка наших юристів гарантує досягнення цієї мети.