Ми захищаємо та відстоюємо права жінок, які бажають розірвати шлюб. Ми знаємо, з якими випробуваннями вам доведеться зіштовхнутися під час розлучення і яка мужність необхідна для того, щоб витримати їх. Тому наша основна мета – забезпечити успішний результат та створити умови для того, щоб ви залишалися жінкою, поки ми займаємося вирішенням вашої справи.

 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КЛУБУ

Ми готові прийти на допомогу прямо зараз і бути з вами до кінця. Запишіться на безкоштовну консультацію: ми обговоримо вашу проблему за чашкою кави та визначимо подальший план дій.

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Переваги Клубу

  1. Ми надаємо юридичну підтримку виключно жінкам.
  2. Кожна учасниця Клубу безкоштовно отримує першу юридичну консультацію та рекомендації щодо найважливіших кроків у вирішенні вашої сімейної справи.
  3. Ставши учасницею Клубу, ви отримуєте 10% знижки на наші послуги.
  4. Учасниці клубу не переймаються ходом справи: ви довіряєте вашу проблему професіоналам, зберігаючи дорогоцінний час та нерви.
  5. Ми гарантуємо конфіденційність і максимальну увагу до вашого особливого випадку.
  6. Клуб створений для того, щоб огорнути вас турботою та підтримати у непростій ситуації, з якою ви зіштовхнулися. Чарівні палички не видаємо, але при зустрічі пригощаємо антистрес десертом і кавою.
  7. Щомісяця кожна учасниця Клубу отримує e-mail-розсилку з натхненними історіями про успішних вільних жінок, слушними юридичними та психологічними порадами.
  8. Учасниці Клубу отримують підтримку не лише від юристів, але й від інших учасниць. Тут ви можете почитатти відгуки інших жінок, поділитися своєю історією перетворення на вільну жінку, отримати поради від інших учасниць, залишити коментарі до їхніх історій або подякувати юристами Клубу за успішне вирішення вашої справи.
  9. Історії та коментарі є абсолютно анонімними. Право відкрити свою особистість завжди залишається за вами.
  10. Головною метою Клубу є звільнення жінки від шлюбу, який не робить її щасливою. Участь у Клубі та підтримка наших юристів гарантує досягнення цієї мети.

НАШІ ПОСЛУГИ

Чим ми можемо вам допомогти?

РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ
БАТЬКІВСЬКІ ПРАВА
АЛІМЕНТИ
РОЗПОДІЛ МАЙНА
ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР

СТАТТІ

Поради юристів Клубу

РОЗЛУЧЕННЯ ЧЕРЕЗ СУД, ЗАГС, ПОДАЧА ЗАЯВИ. РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ З ІНОЗЕМЦЕМ

Розірвання шлюбу не є найприємнішою процедурою, тим паче, що юридичні та бюрократичні особливості роблять її ще більш заплутаною і складною. Щоб ознайомити вас з можливими варіантами розвитку подій, ми склали невеличкі поради, які допоможуть вам зорієнтуватися у процедурі розлучення.

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ПРИ РОЗЛУЧЕННІ?

Утримання та виховання дітей (місце проживання неповнолітніх дітей, аліменти, графік зустрічей та поїздки за кордон) повністю залишаються за батьками навіть після розлучення. Щоб майбутні стосунки були максимально комфортними для всіх, навіть після розлучення, ми допомагаємо швидко і безболісно знайти оптимальне рішення цих спірних питань.

АЛІМЕНТИ НА ДИТИНУ. ПОЗОВНА ЗАЯВА НА АЛІМЕНТИ

Аліменти, їх розміри, суперечки щодо нарахування – є найбільш значною частиною сімейних спорів після розлучення. Обов'язок кожного з батьків – утримувати своїх неповнолітніх дітей, навіть якщо шлюб не був офіційно зареєстрований (але в свідоцтві про народження вказаний батько дитини).

ПРО ВСЕ МОЖНА ДОМОВИТИСЯ ЗАВЧАСНО

Шлюбний договір – нотаріально засвідчений документ, який укладається для визначення прав на майно, грошових зобов'язань і інших майнових питання між подружжям. Недоліки сімейного кодексу можна заповнити грамотно прописаним шлюбним договором і уникнути непорозумінь, які можуть виникнути в майбутньому.


ВІДГУКИ

Залиште свій відгук


НАША КОМАНДА

Вашою справою займуться професіонали


КОНТАКТИ

Будемо раді вам допомогти!


Залиште ваші контактні дані. Ми зв'яжемося з вами,
щоб обговорити ваші запитання чи запросити

на юридичну консультацію.

АДРЕСА


ТЕЛЕФОНИ